Radi Vám poradíme s Vašimi otázkami.

FAQ

Ako zistím cenu za seno/slamu?

Je potrebné, aby ste vyplnili formulár v podstránke Cena a uviedli, či máte záujem o seno alebo slamu. Následne je potrebné uviesť veľkosť a tvar balíkov (čím väčší rozmer balíka zvolíte, tým je cena nižšia), krajinu odkiaľ pochádzate a PSČ, aby sme vedeli presne určiť miesto, na ktoré sa bude seno/slama dodávať. Po odoslaní formulára Vás budeme v čo najkratšej dobe kontaktovať a podľa Vami určeného množstva stanovíme cenu presne pre Vás.

Musím si po stanovení ceny seno/slamu objednať?

Stanovením ceny Vám nevzniká povinnosť si seno/slamu objednať. Stanovenie ceny slúži iba na to, aby ste sa mohli rozhodnúť, či Vám cena vyhovuje. Cenu pre každého zákazníka stanovujeme osobitne a závisí od množstva objednaného tovaru, veľkosti balíkov a vzdialenosti, na ktorú sa bude seno/slama prepravovať.

Ako prebieha objednanie a dodanie sena/slamy?

Najprv vyplníte formulár v podstránke Cena, následne Vás budeme kontaktovať a ponúkneme Vám čo najvýhodnejšiu cenu. Ak Vám bude cena vyhovovať, pošleme Vám záväznú objednávku, ktorú nám po jej vyplnení pošlete naspäť. V objednávke bude uvedené presné množstvo balíkov, ich tvar a veľkosť, miesto dodania balíkov a dátum dodania. Objednaný tovar Vám bude následne odoslaný.

Kedy musím zaplatiť za objednané seno/slamu?

Za tovar zaplatíte, až keď Vám ho doručíme na miesto, ktoré určíte v záväznej objednávke, a to buď v hotovosti alebo prevodom na bankový účet spoločnosti EKOHERBA s.r.o. uvedený v záväznej objednávke.

Kedy je cena za seno/slamu najnižšia?

Vzhľadom na to, že v cene za seno/slamu sú premietnuté aj náklady na dopravu, najnižšiu cenu za tonu sena/slamy Vám vieme ponúknuť pri odbere celého kamióna. Pri veľkých hranatých balíkoch sena Vám vieme na kamión naložiť približne 17 až 20 ton sena/slamy, pri malých balíkoch sena/slamy je to približne 10 až 12 ton, pri guľatých balíkoch sena je to približne 10 až 13 ton. Ak budete mať záujem o menšie množstvo, seno/slamu Vám dodáme v menšom nákladnom aute alebo v dodávke.

Aké množstvo sena/slamy mi viete zabezpečiť?

Najčastejšie dodávame našim zákazníkom celý kamión sena/slamy. Na požiadanie Vám dodáme aj menšie množstvo sena/slamy, a to buď v nákladnom aute alebo v dodávke.

Môže si jeden kamión sena/slamy objednať aj viacero odberateľov?

Jeden kamión si môže objednať aj viacero odberateľov. Každému z odoberateľov bude osobitne vystavená osobitná faktúra na množstvo, ktoré si objednal.

Ako mi bude určená presná váha sena/slamy?

Každú dodávku sena/slamy vážime pri naložení na dopravný prostriedok, ak si viete zabezpečiť váženie u Vás doma, môžete si váhu skontrolovať.

Ako sa účtuje cena za seno/slamu?

Cena sa účtuje za tonu sena/slamy.

V akých baleniach je seno/slama najlacnejšia?

Najnižšia cena za tonu sena alebo slamy je pri objednaní veľkých hranatých balíkov (rozmer: 120x90x240 cm), následne pri objednaní guľatých balíkov a najvyššia je pri malých hranatých balíkoch. Vyššia cena menších balení sena/slamy je spôsobená prácnejšou manipuláciou a nižšou hmotnosťou, ktorú vieme naložiť na kamión, a tým zvýšenými nákladmi na dopravu.

Viete mi zabezpečiť aj iné krmivá?

Ak máte záujem o iné krmivo, napíšte nám prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý nájdete v podstránke Kontakt a my Vám zabezpečíme krmivo presne podľa Vašich požiadaviek. Najčastejšie našim zákazníkom zabezpečujeme nasledovné krmivá: kukuricu, pšenicu, ovos a jačmeň.