Kvalitnú slamu a seno za dobrú cenu dovezieme priamo až k Vám.
Pre správne fungovanie stránky si prosím zapnite javascript

Domov

Vítame Vás na stránke spoločnosti EKOHERBA s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou a predajom balíkovanej slamy, sena a iných krmív pre hospodárske zvieratá.

Keďže vieme, že každý náš zákazník má osobité požiadavky a potreby, ktoré súvisia s druhom a počtom chovaných zvierat alebo technológiou chovu, ponúkame Vám na výber rôzne druhy slamy a sena. V prípade Vašich osobitých požiadaviek Vám zabezpečíme aj iné druhy krmív.

Našimi zákazníkmi sú predovšetkým chovatelia hospodárskych zvierat z členských štátov Európskej únie, a to najmä rodinné farmy, dostihové stajne alebo veľké farmárske celky zamerané na chov hovädzieho dobytka, koní alebo iných prežúvavcov.

Pokiaľ máte záujem získavať aktuálne informácie o našich produktoch a ich cenách, zaregistrujte sa, prosím, na našej stránke vyplnením Vašej emailovej adresy v registračnom okne, ktoré sa nachádza vľavo a my Vám budeme priebežne zasielať informácie o našej aktuálnej ponuke. Registrácia je samozrejme bezplatná.

Najčastejšie otázky, s ktorými sa na nás naši zákazníci obracajú, si môžete prečítať v podstránke otázky a odpovede (FAQ).

V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára, ktorý nájdete v podstránke Kontakt a my Vám do 48 hodín odpovieme.

News

Vážený zákazník, chovateľ,

Vzhľadom na blížiacu sa sezónu Vám spoločnosť EKOHERBA aj tento rok ponuka možnosť v predstihu si objednať zabezpečenie dostatku kvalitnej slamy za výbornú cenu priamo až k Vám domov. Ak máte špecifické požiadavky na dodávku slamy, môžete sa s nimi na nás obrátiť a my pri balikovaní slamy urobíme všetko preto, aby sme ich splnili.

Tiež si Vám dovoľujeme dať do pozornosti skutočnosť, že v najbližších dňoch začíname robiť prvé kosby sena a lucerny a vy sa môžete predzásobiť na tento rok.

Zákazníkom, ktorý si u nás zakúpia slamu aj seno na tohtoročnú sezónu poskytneme zľavu na obidva produkty.

Dovoľte nám poďakovať sa za Vašu doterajšiu priazeň a spoluprácu a popriať veľa chovateľských úspechov.

S pozdravom tím spoločnosti ekoherba s.r.o.